نوشته شده توسط : ali

دومین کشور بزرگ در شرق میانه می باشد، دارای یک اقتصاد بزرگ است و آن را دوم در جهان واقع کرده که آن را به ذخایر گاز طبیعی می شود. پس، بسیاری از سرمایه گذاران خارجی درباره راه اندازی یک شرکت در ایران فکر خواهند کرد.

نوع های نهادهای کسب و کار در ایران

به عنوان یک کارآفرین خارجی که قصد دارد به سرمایه گذاری در ایران، شما می توانید از چند نوع از نهادهای کسب و کار مثل شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی عام، نماینده یا دفتر شعبه را انتخاب کنید.

• نوع نهاد کسب و کار می باشد که معمولا توسط سرمایه گذاران ترجیح شرکت سهامی خصوصی می باشد. برای موفقیت ثبت این نوع شرکت، شما لااقل نیاز به  دو کارگردان و سه سهامداران. اهمیت ندارد که اگر آنها شهروندان ایرانی می باشند یا نه. حداقل سرمایه که باید پرداخت شود 40 $ است.

• نوع دیگری از نهاد کسب و کار پیدا می شود راحت شرکت خصوصی با مسئولیت محدود، که  لااقل نیاز به  دو کارگردان و سه سهامداران می باشد. باز هم، ملیت خود است هیچ اهمیتی نخواهد داشت. یکی از مزایا این می باشد که مورد نیاز پرداخت شده تا سرمایه حداقل 1 $ است و که در مراحل ثبت نام را در حدود سه هفته به طول انجامد.

تاسیس یک شرکت در ایران

چند مرحله آسان به دنبال دارد اگر یک سرمایه گذار خارجی می خواهد به عنوان سمبل یک شرکت در ایران (در صورت شرکت سهامی خاص) باشد.

بسیاری از کارآفرینان خارجی کشور برای این واقعیت را انتخاب کنید که مالیات برای نیروی کار کم می باشد، سهام این شرکت می تواند 100٪ خارجی متعلق به و روند ثبت نام می تواند با سرعت و ارزان، و همچنین تحت عنوان اجاره و یا در حال اجرا از کسب و کار خود را.



:: بازدید از این مطلب : 137
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 مرداد 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

زمانی که شما برای اولین بار شروع کسب و کار می کنید شما احتمالا بسیاری از تحقیقات را انجام می دهید. شما ممکن است به دنبال کمک از مشاوران باشید. شما ممکن است اطلاعات را از کتاب ها، مجلات و دیگر منابع که به راحتی در دسترس هستند را بیابید. شما مقدار زیادی در سرمایه گذاری از نظر پول، وقت و عرق حقوق افراد دارای سهام به کسب و کار خود را به خارج از زمین. خوب حالا چه؟

برای کسانی از شما که راه اندازی و کسب و کار موفق داشته جان سالم به در برده، شما امکان دارد تعجب کنید که چگونه به مرحله بعدی و رشد کسب و کار خود را فراتر از وضعیت کنونی آن باشد. امکانات متعدد، 10 که ما در اینجا را طرح وجود داشته. انتخاب یکی از مناسب (و یا آنانی که) برای کسب و کار خود را بر روی نوع کسب و کار شما خود، منابع خود را، و چه مقدار پول، زمان و حقوق صاحبان سهام عرق شما مایل به سرمایه گذاری  دوباره بستگی داشته. اگر شما آماده برای رشدید، ما آماده برای کمک می باشیم.

1. محل دیگری را بازکرده. این ممکن است مناسب ترین انتخاب شما برای توسعه کسب و کار، اما آن را برای اولین بار در اینجا ذکر کرده زیرا این چیزی است که اغلب به ذهن می رسد برای اولین بار برای بسیاری از کارآفرینان با توجه به گسترش می باشد. “گسترش فیزیکی است که همیشه بهترین جواب رشد بدون تحقیق دقیق، برنامه ریزی و تعداد برنامه ریزی نمی باشد، می گوید:” سخنران کسب و کار کوچک، نویسنده و مشاور فرانسیس McGuckin، که از راهنمایی های زیر برای هر کسی با توجه محل دیگری ارائه می شود

2. پیشنهاد کسب و کار خود را به عنوان یک حق رای د و یا کسب و کار فرصت. بت فتر، موسس و صاحب جوان رامبراند، یک برنامه طراحی بر مبنای ایلینوی-الگین، برای کودکان، منتظر 10 سال برای آغاز زنجیره مفهوم خود را در سال 2001، ولی برای فتر و همسرش، بیل، زمان کامل داشت.افزایش چهار فرزند جوان و نگه داشتن کسب و کار محلی به اندازه کافی برای زن و شوهر است تا زمانی که فرزندان خود را پیرتر  و آنها تصمیم گرفتند از آن زمان به گسترش در سراسر کشور استفاده کرد.

3. مجوز محصول خود . این می تواند یک محیط رشد موثر، کم هزینه، علل خصوص اگر شما یک محصول خدمات و یا محصول مارک، اشاره لری بنت، مدیر مرکز لری فریدمن جهانی کارآفرینی در دانشگاه جانسون و ولز در پراویدنس، رود آیلند باشد. “شما توانسته پول در صف مقابل و حق امتیاز از فروش ادامه و یا استفاده از نرم افزار  را، نام تجاری، و غیره، اگر آن را موفقیت آمیز دریافت،” او خواهد گفت. صادر کردن مجوز همچنین خطر ابتلا را حداقل کم می کند و کم هزینه در مقایسه با قیمت شروع از شرکت خود را به تولید و فروش نام تجاری یا محصول خود می باشد.



:: بازدید از این مطلب : 150
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 مرداد 1397 | نظرات ()